Torutööd Tallinnas 24h

Keskendume kiirusele ja kvaliteedile ning suudame lahendada nii suuremad projektid kui ka väiksemad torutööd. Suure kogemusega töömehed suudavad leida lahenduse ka kõige keerulisematele probleemidele.

+372 651 0303
Toruabi > Teenused > Torutööd

Torutööd

Et vältida õnnetusi ja ja hoida torustikku korras tuleks seda vahepeal hooldada või siis teatud juhtudel täielikult välja vahetada. Jätkuvalt ajakohased probleemid torudega on nii vanade nõukogude ajal paigaldatud metalltorudega kui ka madala kvaliteediga torude paigaldusel tehtud vigadega. Kuid õnneks on need kõik lahendatavad.

Vee- ja kütte süsteemide ehitus

Uues ehituses paigaldatakse vee- ja kanalisatsioonitorud tavaliselt enne teiste töödega alustamist. Torustiku asukohad planeeritakse täpselt, tehakse ära elektritööd ning torud peidetakse enamasti seina taha. Kui juba valmis ehitatud majas otsustate hakata parandama hoone vannituba või kööki, tuleks tööd alustada torude kontrollimisega. Meie santehnik saab teid aidata erinevate töödega kuid ei piirdu ainult nenega mis meie lehel kirjas.

Suur valik erinevaid torutööde teenuseid

Meie meeskond teostab torutööd erinevat tüüpi torudega nagu polüpropüleenist, metall-plastmassist, terasest ja muudest materjalidest torudega. Pakume täielikku teenustepaketti vee- ja kanalisatsioonitorudega seotud tööde teostamisel sealhulgas torude vedamine ja paigaldamine, santehnilised tööd, torustiku parandamine, küttesüsteemide hooldamine, torude sulatamine, torude soojustamine, veetorude vahetus, kanalisatsiooni torude paigaldus, kanalisatsiooni torude läbipesu, veemõõtjate remont,

kaevetood

Telli torutööd meilt!

Meie torumees teeb kõik tööd kiiresti ja efektiivselt. Aitame teie torustiku probleemid kiiresti unustada. Meie meeskonnas töötavad tasemel professionaalid kes tunnevad kõiki torustike vahetamise ja parandamisega seotud nüansse. Ärge lükake remonti edasi, torustiku hooldamine peab toimuma aegsasti vastasel juhul võib see kaasa tuua suure kahju. Me aitame teid remonditöödega!

Kõik tööd hinnastatakse torutööde hinnakirja alusel. Torutöödega oleme tegelenud palju aastaid ning omame valdkonnas suurt kogemuste pagasit.

Aitame torutöoodega erakliente, kinnisvarahaldusega tegelevaid ettevõtteid, korteriühistuid ning erineva suurusega ettevõtted.Võta ühendust

1. Võta ühendust

Helista või kirjuta meile. Oleme valmis teostama Teie projektid või lahendama kiireloomulised probleemid.

+372 651 0303
Lahendame toruabi

2. Reageerime kiiresti

Vastame päringule ühe tööpäeva jooksul. Kui Teil on kiireloomuline häda siis soovitame helistada.

kontakt@toruabi.info

Saada päring teele