Torumees Tallinnas 24h

Professionaalne torumees Tallinnas 24h.

+372 651 0303
Toruabi > Teenused > Torutööd > Torumees

Torumees

Oleme Tallinnas tegutsev ettevõte, mis pakub erinevaid torumehe teenuseid. Meie eesmärk on pakkuda Teile kvaliteetset ja kiiret teenust madala hinnaga. Meie torumehe teenused hõlmavad torutööde tegemist, kanalisatsiooniummistuste likvideerimist, tehnosüsteemide avariitööd, torustiku remonti, boilerite paigaldust, hooldust ja remonti, veefiltri vahetust, radiaatorite vahetust ja paigaldust, valamute paigaldust ning torude puhastust ja survepesu.

Meie teenus sisaldab kõiki vajalikke tegevusi alates materjalide transportimisest kuni tööde teostamiseni. Kasutame oma tehnikat ja vajadusel ka koostööpartnerite tehnikat. Meie ettevõte on avatud 24/7 ning meie teenused on saadaval Tallinnas ja Harjumaal. Lisaks, tuleme kohale Tallinna piires tasuta, kuid võimalik on ka teostada töid väljaspool Tallinnat millele lisandub transpordikulu.

torumees

Meie ettevõtte eeliseks on kiire ja kvaliteetne teenindus, me töötame 7 päeva nädalas, 24 tundi päevas. Pakume kliendile täisteenust, mis sisaldab nii tööde teostamist, materjali transporti. Meie ettevõte pakub ka teenust kanalisatsiooniummistuste likvideerimine , vee-, kanali- ja küttesüsteemide ehitust, teostame torude puhastust ja survepesu, fekaalide vedu, sadevee kaevude puhastamine, välistrasside survestamine, rasvaeraldajate puhastamine, pumpamistööd, ülepumpla puhastustööd. Meie torumees on valmis pakkuma ka konsultatsiooni. Lubame, et anname endast parima!Võta ühendust

1. Võta ühendust

Helista või kirjuta meile. Oleme valmis teostama Teie projektid või lahendama kiireloomulised probleemid.

+372 651 0303
Lahendame toruabi

2. Reageerime kiiresti

Vastame päringule ühe tööpäeva jooksul. Kui Teil on kiireloomuline häda siis soovitame helistada.

kontakt@toruabi.info

Saada päring teele