Kanalisatsiooni survepesu

Pakume professionaalset survepesu teenust mis eemaldab liiva, rasva, muda ja muud ummistused.

+372 651 0303
Toruabi > Teenused > Survepesu

Survepesu

Meie ettevõte pakub professionaalset survepesu teenust, mille alla kuulub ka kanalisatsioonitorude survepesu. Hüdromehaaniline kanalisatsiooni puhastus on üks kaasaegsemaid ja populaarsemaid kanalisatsioonitorude loputus viise, mille eelisteks on toru puhastamine liivast, mudast, taimestikust, rasvast, muudest saasteainetest ja ummistustest. Seda tehakse hüdrodünaamilise puhastus masinaga, mille abil hävitatakse torude sees olevad ladestused võimsa vee voolu abil. See on tõhus vahend mustuse, rasva, õli, hallituse ja teiste saasteainete eemaldamiseks.

Kanalisatsioonitorude survepesu on vajalik olemasoleva ummistuse kõrvaldamiseks, kanalisatsioonisüsteemi eluea pikendamiseks ja ennetava hoolduse läbiviimiseks, olemasoleva mugavustaseme säilitamiseks, õnnetuste ohu minimeerimiseks ja kanalisatsioonist ebameeldiva lõhna tekkimise vältimiseks.

survepesu auto

Hüdrodünaamiline kanalisatsiooni puhastus kasutatakse kõigi sisemiste torude loputamisel, torustiku puhastamisel maamajades, ummistuste kõrvaldamisel linnakorterites, torude ummistuste kõrvaldamisel kaevude vahelistes lõikudes, rasva jääkide eemaldamisel kanalisatsioonisüsteemis, torustiku puhastamisel aladel ruumidest kaevuni, sademevee süsteemi loputamisel, kanalisatsiooni trassi puhastamisel hüdro dünaamilisel meetodil, kanalisatsiooni ummistuste likvideerimisel, septiku, rasvapüüduri, kuivkäimla puhastamisel ja loputamisel jne.Võta ühendust

1. Võta ühendust

Helista või kirjuta meile. Oleme valmis teostama Teie projektid või lahendama kiireloomulised probleemid.

+372 651 0303
Lahendame toruabi

2. Reageerime kiiresti

Vastame päringule ühe tööpäeva jooksul. Kui Teil on kiireloomuline häda siis soovitame helistada.

kontakt@toruabi.info

Saada päring teele